2018-08-07 09:30:19

Dobson Tibor tű. ddtbk., az MTSZ elnökének felhívása az önkéntes, önkormányzati és létesítményi tűzoltókhoz.

Tisztelt Tűzoltó Bajtársak!

A Magyar Tűzoltó Szövetség elnökeként célom, hogy minél több önkéntes tűzoltó egyesület, önkormányzati és létesítményi tűzoltóság munkájáról beszámoljunk mind az MTSZ honlapján, mind a megyei szövetségek honlapjain, mind pedig a Facebook-oldalon. Meggyőződésem, hogy közérdeklődésre tart számot, milyen megfeszített tempóban dolgozik minden bajtársunk egy-egy beavatkozásnál. Különösen igaz ez az olyan – egyre gyakoribbá váló – időjárási vészhelyzetek esetén, mint amilyen például az országban sok kárt okozó július 23-i vihar volt.

Kérem a parancsnokokat, beavatkozást végző kollégákat, hogy amennyiben képekkel, beszámolókkal tudják illusztrálni (akár az egy héttel, akár a két héttel ezelőtti viharkárok felszámolásában, akár a jövőbeni ilyen események során végzett) munkájukat, küldjék el az office@tuzoltoszovetseg.hu címre.

Bajtársi üdvözlettel
Dobson Tibor tű. ddtbk.