A reformer, akinek két hazája volt – életrajzi kötet gróf Széchenyi Ödönről 2020. szeptember. 14. 14:56

Török és magyar nyelven jelent meg az az életrajzi tanulmánykötet, amely gróf Széchenyi Ödön, a Magyar Országos Tűzoltó Szövetség első elnökének magyarországi és törökországi életútját mutatja be. A kiadvány a Magyar Tűzoltó Szövetség támogatásával készült el.

Viharkárok Pest megyében 2020. szeptember. 10. 16:57

Kedden is egész nap dolgoztak Pest megyében a hivatásos, önkormányzati és önkéntes tűzoltók a vihar okozta károk felszámolásán.

Gázcső sérülés Pátyon 2020. szeptember. 10. 16:55

Szept. 2-án délután egy gázcső sérüléséhez riasztották a pátyi önkéntes tűzoltókat a Gyöngyvirág utcába.

Baleset Fóton 2020. szeptember. 10. 16:53

Sajnos a szept. 4. reggel már balesettel kezdődött Fóton.

IX. Országos Hagyományos Tűzoltóverseny – elmarad 2020. szeptember. 08. 13:55

A pandémia és az azzal összefüggő csekély érdeklődés okán elmarad az eredetileg a 2020. október 3-4-én a Tatai Olimpiai Központban tervezett IX. Országos Hagyományos Tűzoltóverseny.

Szakmai egyeztetés a tűzoltás jövőjéért – köszönjük! 2020. augusztus. 25. 08:06

Az elmúlt hetekben a Magyar Tűzoltó Szövetség online felületein apránként osztottuk meg a magyar tűzoltás és az önkéntes tűzoltók jövőjét vázoló szakmai koncepciónk elemeit. Az ezekre született reakciók, hozzászólások, üzenetek egy széleskörű konzultáció alapját képezték – köszönjük mindenkinek!

Egy nap több riasztás is érkezett Fóti Aqua ÖTE tűzoltóihoz 2020. augusztus. 20. 17:35

Aug. 10-én a Fóti Aqua ÖTE tűzoltói a kiadott riasztásra Dunakeszire vonultak, ahol egy lehasadt faág dőlt rá egy házra, és annak kerítésére.

Nagy mennyiségű csapadék okozott gondokat Pilisvörösváron 2020. augusztus. 20. 17:29

Aug. 16-án a nagy mennyiségű csapadék Pilisvörösvár több pontján okozott gondokat.