Beavatkozások a múlt héten

2022-03-22 09:44:42

Földmunkálatok közben gázvezetékbe vágtak szerda délután egy családi ház kertjében Szigetújfaluban, a Fő úton; Ócsa felé égett a csatorna partja két kilométer hosszan.

Földmunkálatok közben gázvezetékbe vágtak szerda délután egy családi ház kertjében Szigetújfaluban, a Fő úton. A megrongált vezetékből szivárgott a gáz. A kis-szigeti önkéntes tűzoltók kiásták a sérült vezetéket, összeszorították, ezzel ideiglenesen megszüntették a szivárgást, majd a ráckevei önkormányzati tűzoltókkal biztosították a helyszínt a gázművek szakembereinek kiérkezéséig. A vezetéket a szolgáltató szakemberei kijavították.

,

Ócsa felé égett a csatorna partja két kilométer hosszan. Az üllői önkéntes tűzoltók, valamint a fővárosi és monori hivatásos tűzoltók érkeztek a helyszínre; a lángok megfékezése három órát és 17 tűzoltót vett igénybe.